Inspiracje / Panele szklane / Realizacje

Zaszalej w łazience – dekoracyjne szkło

Czy wiecie, ze miejscem w którym najrzadziej gości ekipa remontowa są nasze łazienki?  Ma no to wpływ zapewne wysoki koszt remontu – ale i jego uciążliwość (odcięcie od sanitariatów, wody, bałagan przenoszący się na całe mieszkanie).
Teraz projektowanie łazienki i jej remont jest bardzo dobrze przemyślanym przedsięwzięciem, często wspomaganym przez projektantów wnętrz. Zdajemy sobie sprawę, że jest to inwestycja, która ma służyć nam przez wiele lat.

W przeszłość odeszły już płytki, często z przypadkowym kolorem które miały jedynie chronić ściany łazienki. Teraz łazienki często są najładniejszym pomieszczeniem w naszych mieszkaniach. Dobrze zaprojektowana łazienka zgodnie z charakterem całego wnętrza- ale również charakterem mieszkańców sprawia, że staje się ona niejednokrotnie wizytówką całego naszego mieszkania.

Obok nowoczesnych sanitariatów zawsze uwagę przyciągają ściany. Szeroki wybór glazury daje z jednej strony duże możliwości wyboru,  z drugiej sprawia, że rzadko kiedy odnajdujemy się w tej ilości. Oferowana glazura to gotowe płytki – które produkowane hurtowo biorą pod uwagę ogólny trend we wnętrzarstwie. Nie biorą, bo jest to praktycznie nierealne, upodobań indywidualnego odbiorcy.

Ale tutaj znalazło się rozwiązanie – szkło dekoracyjne deKEA . Produkowane pod zamówienie daje nieorganiczne możliwości.  Idealnie można dobrać kolor, motyw, grafikę, która spełni wszystkie nasze estetyczne wymagania. Dodatkowym atutem jest brak łączeń na szkle – fugi występujące między flizami są często miejscem gdzie gromadzi się brud, grzyb i nie trzeba tutaj chyba zbytnio rozpisywać się na temat czasochłonnego czyszczenia tych miejsc.
Szkło dostarczamy idealnie doszlifowane,  w taflach nawet  o wielkości 300 x 200 cm. Grafika  jest w 100% zabezpieczona – zatopiona między dwoma warstwami szkła – to sprawia, że nasza dekoracja przetrwa lata w niezmienionym stanie.

Nie polecamy druku bezpośrednio na szkle czy plexi – taka grafika z czasem zmatowieje, zmieni kolor i będąc bardzo narażoną na zarysowania bardzo szybko będzie wymagała wymiany.

Jeżeli to Was jeszcze nie przekonało – oglądnijcie nasze realizacje.

szkło dekoracyjne do łazienki

Panel szklany deKEA w łazience

Dekoracyjne szkło deKEA w łazience

Druga część łazienki – długi pasek szkła nawiązujący do ściany nad wanną

deKEA panele szklane

Łazienka z dekoracyjnym szkłem dekea – jak łatwo się domyślić łazienka należy do dzieci naszej Klientki

 

dekoracyjne szkło deKEA w łazience

panel szklany – innowacyjna dekoracja łazienki

Panele szklane deKEA w łazience

Panele szklane deKEA – kabina prysznicowa

Zapraszamy na nasza stronę – www.dekea.pl

Dodaj komentarz