Inspiracje / Okleina meblowa / Realizacje

Naklejki na meble, okleiny meblowe – szybka metamorfoza wnętrza

Dekoracyjne okleiny meblowe to nowoczesne rozwiązanie pozwalające na szybką metamorfozę naszych wnętrz. Często są nazywane naklejkami na meble czy fototapetami na szafy.
Firma deKEA od lat proponuje tego typu rozwiązania dla mebli produkowanych przez znaną przez wszystkich szwedzką firmę IKEA.  Te funkcjonalne meble zyskały dużą popularność stając się jednymi  z najczęściej  kupowanych rozwiązań do naszych mieszkań.  Niestety doprowadziło to do sytuacji kiedy to nasze meble znajdujemy u znajomych, przyjaciół.  Nie jest to zbyt komfortowa sytuacja – okazuje się przecież, ze nasze wnętrze, które  miało być wyjątkowe  jest jednym z wielu podobnych.

Rozwiązaniem tego problemu są się własnie dekoracyjne okleiny, które nie dość, że pozwalają wyróżnić się z szarego tłumu to jeszcze nadają naszym pomieszczaniom niepowtarzalny charakter. Meble Ikea zachowując swoja funkcjonalność staja się unikalnymi elementami dekoracyjnymi naszego mieszkania.

Okleina meblowa deKEA

Okleina meblowa deKEA na meble IKEA

 

Okleina meblowa deKEA - meble IKEA Z czasem okazało się, ze istnieje duże zapotrzebowanie na metamorfozę mebli, które do tej marki nie należą.  Okleiny na meblach Vox, Black&Red&White, Abra , Pinio, ATB, Witek , Komandor stały się naszymi częstymi realizacjami.

dekea_sowy

limba_szafa_drewno-horz

Dekoracyjne okleiny meblowe szczególnie sprawdzają się na dużych powierzchniach – na szafach przesuwnych, wnękowych. Te funkcjonalne meble nie zawsze są dekoracją naszych mieszkań. Posiadając niewielki wybór oklein ograniczają naszą kreatywność. Często ich wygląd jest swego rodzaju kompromisem pomiędzy tym co chcielibyśmy mieć a tym co możemy wybrać. I tutaj z pomocą przychodzą nasze dekoracyjne okleiny meblowe.Okleina meblowa, fotoroleta deKEA Fototapeta do salonu Okleina meblowa na szafę okleina meblowa, naklejki na meble, na meble

 

Dostosowanie mebli do kolorystyki wnętrz,  do pomieszczeń, które mają swoją określona funkcje ( kuchnia, przedpokój, pokój dziecięcy) a przede wszystkim do charakteru samego właściciela mieszkania to główne zadanie naszych oklein i naszych grafików
Prace graficzne zawsze przygotowujemy gratis.  Do wyboru oferujemy tysiące grafik – po wskazaniu tej właściwej i określeniu wymiarów mebli nasz Dział Graficzny przygotuje projekt który zostaje do Państwa wysłany w celu akceptacji.
Co więcej – każdy wzór możecie modyfikować – zmieniać ich kolor, zmniejszać lub zwiększać motyw, motywy – wszystko po to aby idealnie dostosować sie do Waszego wnętrza.

Zapraszamy na nasze strony www.dekea.pl

 

 

Dodaj komentarz